fbpx

Par Ceļojošo Franču Makarūnu

       Viss sākās ar mīlestību pret konditoreja, jau bērnībā. Atnākot no skolas ņēmu mammas pavārgrāmatu, lai izmēģinātu kādu no tur atrodamajām receptēm. Nekas, ka mājās nebija sviests vai krējums, bez tā jau var iztikt! Meistarojumi lielākoties sanāca diezgan nebaudāmi un vecāki tos ēda tikai aiz mīlestības pret mani.

       Gatavojot makarūnus šī bērnības pieeja diemžēl nederēja. To sapratu, jau tad, kad pirmo reizi gatavoju makarūnus. Gramiem ir jābūt precīziem. Sastāvdaļām ir jābūt perfektām un precīzi nosvērtām. 

Celojosais-francu-makaruns-traveling-macaron-traveling-french-macaron-pasutit-makarunus (8)

Signe

       Makarūnus sāku gatavot, kad manam dēliņam bija palicis gadiņš. Ziemassvētku dāvaniņu gatavošana kļuva par ikdienas darbu, aizraušanos un mīlestību. Kad bija jāatgriežas darbā bērnu dārzā, domāju, ka makarūnu gatavošana būs foršs veids kā piepelnīties. Nostrādājot divus mēnešus sapratu to, ka no darba bērnu dārzā ir jāatsakās. Daļa no ģimenes un draugiem nesaprata manu izvēli- ‘’Kā Tu mainīsi valsts darbu pret mazu biznesiņu.” “Tā jau tikai modes lieta, ilgākais gadu varēsi šitā padzīvot.’’ Tomēr nepaklausīju un jau sesto gadu varu darīt to, kas man patīk.

celojosais-francu-makaruns-traveling-macaron-french-macaron-signe-makaruni

Ceļojošā Franču makarūna darbs ir ļoti radošs, katru nedēļu rodas jaunas idejas makarūnu veidiem, garšām vai dizainiem. Vienmēr cenšamies izpildīt klientu vēlmes gan personalizējot makarūnus ar uzrakstiem, logo vai tematiski noformējot.

Kāpēc "Ceļojošais Franču Makarūns"?

       Savu biznesu uzsāku mazā Kurzemes pilsētiņā- Talsos. Lai izveidotu lielāku klientu loku radās ideja, ka makarūns pa Latviju varētu ceļot ar pakomāta starpniecību. Izmēģinot dažādus variantus kā iepakot makarūnus diemžēl nācās tam atmest ar roku. Nolēmu, ka mana klientūra sastāvēs no brauciena- Talsi- Rīga. Šobrīd katru piektdienu, makarūnu pasūtījumi vizinās pa Rīgu, Jūrmalu, Mārupi, Piņķiem, Babīti un Tukumu. Šajās sešās pilsētās makarūnus var saņemt sev ērtākajā adresē.

francu-makaruni-traveling-macaron-celojosais-francu-makaruns
lvLatvian