fbpx

Kā es braucu pie Roberto Meloni.

Iepriekšējā diena.

Visu dienu bakstos gar visādiem pasūtījumiem, kas pieņemti neapdomājoties- makarūnu tornīši, kam ar pērlītēm jāizlipina iniciāļi, makarūnu un ziedu puķu podiņi, kam jāizdomā kā nostiprināt ziedus un makarūnus tā, lai nekas negāžas un nekrīt. (Jā, kad bija mans makarūnu gatavošanas karjeras sākums mēdzu izdomāt viss ko, ar ko sevi apgrūtināt. Izdomāju-uztaisīju- ievietoju postu un tad pēcāk cerēju, ka neviens nepasūtīs 😀 )

Visas dienas garumā zvanījās dažādi sveši telefona numuri. Piedāvājot internetu, nomainīt operatoru vai noskaidrot kādu televīziju skatos. Kad tuvojās pieci un vel jo projām cīnījos ar pērlītēm, kas negribēja turēties pie makarūniem ar šokolādes palīdzību, man atkal iezvanas telefons. Atkal svešs tel nr, paceļu un nīgri atbildu.

Tur pretī: ‘’Sveiki! Šeit no tv24 zvana. Vai Signe, kas cep makarūnus? Gribējām Jūs uzaicināt uz gatavošanas šovu ar Roberto Meloni.’’

Oho, es nedaudz šokā! Jau domāju kurā mēnesī nez tas varētu būt utt. Meitene man atbild, ka viņiem mani vajag jau rīt, jo tikko atteicies kāds aktieris un viņiem nav, ko rīt ielikt šovā. Domas drudžaini šaudās, hmm ko ar pasūtījumiem, ko ar Renci, kas nesen sācis iet dārziņā… Vienalga, kaut ko sadomāsim, saku, ka būšu un sāku plānot nākamo dienu! Izlasu par to, ka šokolāde pirms lietošanas ir jātemperē un arī pērlītes pie makarūniem pielīp veiksmīgi! Tāds liktenis ja neesi mācījies par konditoru, bet pirmsskolas skolotāju. Visiem knifiņiem jāiziet cauri mācoties no savām kļūdām.

Rīts.

No rīta ceļos laikus un sāku gatavoties savai pirmajai iespējai parādīties tv. Palūdzu, lai Renāru uz bērnu dārzu aizved tētis, lai varētu koncentrēties uz to, kas gaidāms un nav jādomā kā Renčuks raud, kad viņu atstāju dārziņā. Kad esmu sagatavojusies doties čamdos pēc mašīnas atslēgas. OOO.. nekur tās nevaru atrast! Zvanu Robertam(mana otrā pusīte, kas pirms stundas aizveda uz Rīgu savu mammu..)

‘’Robert! Tu vedi Renci uz dārziņu ar manu mašīnu, kur palika atslēga??’’

Klusums… Dzirdu kā viņš rokas pa kabatām.

Roberts: ‘’Pie manis!’’

Pīīīī.. pīīī.. pīīī… Neatceros, kad pēdējo reizi tā lamājos. Parasti šādas muļķības un neapdomības gadās man ne viņam, bet savu kļūdu viņš atrisina un sameklē man auto no drauga, vienīgā problēma, ar mehānisko kārbu. Nu okey, labāk cīnīšos braukt ar tādu nekā palieku Talsos.

Rīgā esmu laikā, kāja no sajūga spaidīšanas galīgi stīva, bet nu galvenais, ka rokas darbojas un mute ar ko varu tarkšēt… 😀

Pie TV24 kāpjot no mašīnas ārā vēl milzu peļķē ieveļas soma. Nu ok, nekas sliktāks jau vairs nevar notikt, šaujam iekšā…

Tā arī bija raidījums izdevās lielisks! Ja iepriekš man šis šovmenis likās uzspīlēts un pompozs tad šajā raidījumā sapratu , ka tāds viņš vienkārši ir un ir super smieklīgs un jautrs čalis, kas māk par sevi iesmiet gan tiešraidē gan aizkadrā. Pirms devos uz šovu man daži teica vai vērts, vai tad šo šovu vispār kāds skatās. Pēc šova secināju to, ka manai fb lapai ir pienākuši klāt ap 500 jaunu sekotāju. Vēl tagad ir cilvēki, kas saka, ka mani pirmo reizi redzējuši Roberto gatavošanas šovā, jo tv24 Roberto raidījumus rāda atkārtojumos.

Mana pirmā pieredze tv un vēl pie tam tiešraidē bija super jautra un smieklīga. Prieks atcerēties un pastāstīt jums par to!

en_USEnglish